Aktuality

Společnost KAST spol.s r.o. posiluje svou pozici na trhu tiskových řešení, tiskáren a tiskového spotřebního materiálu

díky novému spojení se společností Lamdaprint cz s.r.o., www.lamda.cz , posiluje naše společnost svou pozici na trhu tiskových řešení, tiskáren a tiskového spotřebního materiálu zejména tím, že záskává pro své zákazníky nové značky Xerox alternativní spotřební materiál a TESLA alternativní spotřební materiál, při zachování původního portfolia společnosti Kast.

Co je RETON?

Naše vlastní značka renovovaných tonerů pro laserové tiskárny a kopírky. Splňujeme přísné kvalitativní normy pro Certifikát metody kvality testování renovací evropské organizace STMC.  Metodika STMC je celosvětově uznávaná norma testování kvality tisku a počtu vytištěných stránek renovované tonerové kazety.

KATUN - rozšíření sortimentu a výrazné snížení cen

Od 1.9.2018 jsme výrazně rozšířili sortiment nejen o spotřební materiály, ale i o příslušenství a náhradní díly pro A3 a A4 zařízení, které najdou uplatnění jak u servisních partnerů, tak u poskytovatelů tiskových řešení.
U alternativních spotřebních materiálů pro HP došlo k výraznému snížení cen a rozšíření nabídky o nové modely tiskových kazet.